رول آپ چیست

سبد مقایسه (0)

مقایسه

رول آپ چیست

 

استفاده از استند های تبلیغاتی و سازه های آماده نمایشگاهی یکی از کاربردی ترین روشهای تبلیغات محیطی هستند. در این بین رول آپ ها یکی از پرمصرف ترین ابزارها هستند. در ادامه با ما  همراه باشید تا با ویژگیها، مشخصات و انواع رول آپ ها آشنا شوید.

رول آپ ها را می توانید به راحتی حمل و نصب کرد. وزن سبک این سازه همچنین حجم کم آن(درحالت بسته) به ما این امکان را می دهد که به راحتی آن را حمل و بدون نیاز به هیچ ابزار و دانش فنی آن را نصب کنیم. قابلیت جاسازی خود سازه به علاوه چاپ در یک کیف برزنتی در حمل آن به ما کمک می کند. علاوه بر این این رول آپ ها نسبت به استند های مشابه دارای ایستایی بهتری هستند و می توان از آنها در فضاهای گوچک هم بهره گرفت.

نصب رول آپ

 نکته بعدی مدت زمان کوتاه چاپ و آماده سازی این سازه است. رول آپ ها چه از نوع ثابت، گردان، سقفی یا زمینی بسیار سریع آماده اجرا می شوند.
علاوه بر موارد فوق شاید مهم ترین خاصیت رول آپ ها قابلیت تعویض چاپ است. به این معنی که با در اختیار داشتن سازه میتوانیم برای مناسبتها و یا اهداف تبلغاتی متغیر از آنها بهره ببریم. بدنه فلزی و مقاوم این سازه به ما این امکان را می دهد که در مدت زمان طولانی با طرح های متنوع از این سازه استفاده کنیم.


تقسیم بندی انواع رول آپ ها بر اساس شکل ظاهری خود سازه (گردان، ثابت، زمینی، سقفی) صورت می گیرد. در زیر می توانید انواع آن را مشاهده نمایید.

رول آپ ثابت یک طرفه:

رول آپ ثابت


رول آپ ثابت دو طرفه: 

رول آپ ثابت دو طرفه

رول آپ گردان زمینی: 

زول آپ گردان زمینی

رول آپ گردان سقفی:

رول آپ گردان سقفی


 

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
گفتگوی آنلاین
0
x
در حال بارگذاری ...